Tahsin Fettahoğlu
Fsummit'e konuşmacı olarak katıldı.

Moderatörlüğünü Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Reha Arar’ın yaptığı “Türkiye’nin Restoran Sektöründe Balık Menülerinde Ne Kadar Başarılıyız?” konulu panelimiz Yazar, Restaurant Sahibi, Okan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Maria Ekmekçioğlu, İskele Balık Kurucusu Tahsin Fettahoğlu, Trilye Restoran Kurucusu Süreyya Üzmez, Midpoint AR&GE Şefi Rıza Belenkaya, Merit KKTC Otelleri Koordinatör Şefi Hüseyin Hummadi, Lord’s Palace Hotel, Spa & Casino Executive Şefi Ahmet Kartal ve Bay Nihat Restoran Kurucusu Volkan Bekit’in katılımıyla gerçekleşti.

FSUMMIT 2023

FSUMMIT 2023

FSUMMIT 2023

ANTALYA'NIN
LEZZET
NOKTASI

İskele Balık, Coca Cola’nın sosyal medya platformlarında yayınlanan içeriğinde Antalya’nın lezzet noktaları arasında gösterildi!

İskele Balık GastroRize Festivali'nde

İskele Balık işletme sahibi Tahsin Fettahoğlu, GastroRize Festivali tarafından organize edilen
Türkiye'nin Balık Restaurantlarının Karadeniz Rize Bölgesindeki Ürünlerinin Kullanımı
konulu panelde konuşmacı olarak katılarak deneyimlerini aktardı.

İskele Balık GastroRize Festivali'nde

İskele Balık GastroRize Festivali'nde

İskele Balık GastroRize Festivali'nde

Agyid

Gastronomi Sektörüne
Değer Katıyoruz

İskele Balık, kalite ve güvenilir hizmet anlayışından vazgeçmeden, dünyadaki gastronomi trendlerini yakından takip eden yatırımcıları bir araya getirme vizyonuyla yola çıkan Antalya Gastronomi Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (AGYİD) üyelerinden biri olarak Gastronomi sektörüne ve Antalya'mıza değer katacak projelerde en önde yer alıyor.

Balık Burada Yenir

Damağınızda iz bırakan lezzetlerimizle günün yorgunluğunu İskele Balık'ta çıkartın

BASINDA BİZ

Ulusal ve yerel medyada önde gelen mecralarda bir çok kez konuk olan İskele Balık Pişiricisi, lezzeti ve hizmetinden sıkça söz ettirdi. 

İskele Balık
Pişiricisi'ni
360 Gez

Favori Lezzetler
Ziyareti

Antalya'nın balık restoranları arasında listenin başlarında yer alan İskele Balık Pişiricisi'nin işletmecileri de mekanı şu sözlerle özetliyor: "Balık burada yenir, rakı burada içilir, maç keyfi burada yaşanır!"

 

Adres

Şirinyalı Mah. Eski Lara Yolu Manolya Apt.No:145/A
(Kılıçaslan Sitesi Karşısı) Muratpaşa / ANTALYA